Prekių pristatymas

VISŲ PREKIŲ PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE TIK 2 € !!!

Standartinis pristatymas, tai pristatymas iki nurodyto namo ar laiptinės. Didelių gabaritų ar didelio svorio prekių (virš 10 kg.) užnešimo iki durų paslauga kainuoja papildomai. Dėl prekių pristatymo už Lietuvos ribų prašome susisiekti užpildant „klausk apie prekę“ formą ir dėl pristatymo sąlygų bei kainos Jums parašysime asmeniškai.

Jei pirkimo suma virš 90 € - pristatymas NEMOKAMAS!

PRISTATYMO TERMINAS

Jei Jūsų užsakyta prekė yra sandėlyje – ją pristatysime Jums per 1-7 darbo dienas (priklausomai nuo prekės). Jei sandėlyje esančios prekės užsakymas pateikiamas iki 11 val., galite tikėtis ją gauti jau kitą darbo dieną.
Jei Jūsų užsakytos prekės sandėlyje nėra, mes su Jumis susisieksime ir informuosime, kad pristatymas gali užtrukti ilgiau ir nurodysime preliminarų pristatymo terminą. Maksimali pristatymo trukmė neturėtų viršyti 25 darbo dienų.

SVARBU:
  • Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę (jei pastebite išorinės pakuotės pažeidimų, tam Jūs turite iki 10 min.). Pastebėjus siuntos pažeidimą (įlenkimą, įbrėžimą, dūžį ar pan.), dalyvaujant kurjeriui yra privaloma surašyti pastabas apie siuntos pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą. Jei siuntos priėmimo dokumentuose nebus pažymėta, kad pakuotė pažeista, o prekė sugadinta (įlenkta, įbrėžta, dužusi ar pan.) pretenzijos dėl prekės nepriimsime.
  • Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai ir pretenzijos dėl pakuotės pažeidimų nepriimamos.
  • Kurjeris pristatys užsakymą iki nurodyto adreso namo laiptinės (tos vietos, kur gali privažiuoti krovininis mikroautobusas).
  • Dėl pristatymo į Kuršių Neriją ar kitas užsienio šalis kreiptis atskirai.
Jei turėsite klausimų dėl pristatymo visada galite užduoti mums klausimą:
  • parašydami laišką į info@virtuves-reikmenys.lt
  • paskambinę telefonu 8-616-30009